Hľadať
Menu
 • SMART zrkadla

  • Špičková technológia
  • Prémiová kvalita
  • Európska výroba

  Pozrieť ponuku

Prvé inteligentné zariadenie vo Vašej domácnosti!

Užívajte si naplno pohodlie so SMART zrkadlom, ktoré je symbolom praktickosti, aktuálneho dizajnu a modernej technológie. SMART zrkadlo premení Váš interiér na nový a štýlový priestor. Spríjemnite si chvíle pri zrkadle počúvaním hudby alebo obľúbeného podcastu, zhliadnutím filmu alebo napríklad prečítaním ranných noviniek a korešpondencie. Revolučné spojenie dokonalého zrkadla s najnovšou technológiou.

SMART zrkadlo spĺňa hneď niekoľko požiadaviek moderného života:

 • Perfektný pohľad do zrkadla, vďaka LED osvetleniu
 • Štýlový doplnok do Vášho interiéru
 • Efektívne využitie času pri zrkadle
 • Užívateľské pohodlie pre celú rodinu

Všetky aplikácie na jednom mieste

Počúvajte hudbu alebo Váš obľúbený podcast na Spotify, pozrite si ďalší diel seriálu na Netflixe, inšpirujte sa pri líčení make-up tutoriálom na Youtube alebo pustite deťom krátku rozprávku na Disney+ pri čistení zubov. Využívajte mnoho ďalších aplikácií, ktoré Google Play ponúka a užite si chvíle pred zrkadlom naplno!

Aké SMART zrkadlo vybrať?

Ponúkame niekoľko designov zrkadiel v kombinácii s inteligentným panelom. Do zrkadiel inštalujeme dva druhy panelov, a to SmartPanel (Samsung) alebo SmartScreen (Google chromecast). Každý produkt ponúka iné možnosti, záleží na Vašich preferenciách. Pre porovnanie sa pozrite na našu tabuľku.

Posuňte relax v kúpeľni o úroveň vyššie

Doprajte si maximálny relax po dlhom dni so SMART zrkadlom. Horúci kúpeľ a obľúbený seriál? Luxus, ktorý Vám umožní naše zrkadlo. Na SMART zrkadle do kúpeľne môžete využívať Vaše obľúbené streamovacie služby, ako napríklad Netflix a užívať si odpočinok naplno! Pohodovú atmosféru naladíte aj obľúbeným playlistom, kde máte uložené výbery songov a podcastov. Vychutnajte si kúpeľňový rituál a venujte čas sami sebe.

Čistenie zúbkov už len ako zábava!

Premeňte neobľúbenú rutinu na zábavnú činnosť. Vďaka možnosti prehrávania krátkych rozprávok alebo vzdelávacích videí priamo na smart paneli v zrkadle, bude čistenie zúbkov motivujúcou aktivitou. Naše inteligentné zrkadlo vytvára prostredie, ktoré deti vťahuje do procesu starostlivosti o svoje zuby a zároveň ich môže učiť dôležitosti správnej ústnej hygieny. S naším šikovným zrkadlom sa čistenie zúbkov u detí stáva nielen povinnosťou, ale aj príjemným zážitkom plným zábavy a radosti. Využiť môžete napríklad aplikáciu Disney+.

Ranný štart v kúpeľni

Buďte v obraze. Využite ranný čas v kúpeľni pred zrkadlom na získanie aktuálnych informácií zo sveta. Počúvajte ranné správy a udalosti priamo z Vášho zrkadla na Vašej obľúbenej streamovacej platforme alebo si prečítajte novinky napríklad na platforme X. Ak sa chcete dobre naladiť, započúvajte sa do obľúbených songov, ktoré naštartujú dobrú náladu. Spojte príjemné s užitočným - získajte čerstvé informácie, zatiaľ čo sa pripravujete na nový deň.

100% odpočinok pri selfcare

Ste vyčerpaná po náročnom dni? SMART zrkadlo pre Vás bude tým pravým spoločníkom pri večernej selfcare. Dokonalé odlíčenie pri počúvaní relaxačnej hudby. Na Spotify platforme nájdete mnoho playlistov, ktoré navodia tú správnu pohodovú Spa atmosféru. Vďaka možnosti regulácie osvetlenia LED zrkadla docielite ideálne svetelné podmienky, ktoré práve potrebujete. SMART zrkadlo sa postará o ideálne prostredie pre Vašu krásu.

Hviezdny účes a dokonalý makeup

Navštevujú Vás zákazníčky s jasnou predstavou nového strihu alebo makeupu? Všetko môžete pohodlne skonzultovať a prezrieť inšpiráciu priamo v SMART zariadení, ktoré je zabudované v zrkadle. Skvele Vám na to poslúži napríklad aplikácia Pinterest. Pri práci už môžete púšťať pesníčky, alebo známe fimy či seriály. Nemusíte byť ale majiteľka vlasového salónu alebo makeup artistka, aby ste ocenili naše SMART zrkadlo. Dokonalý makeup vykúzlite vďaka tutorialu na Youtube. Líčenie a česanie sa tak stane zábavnou činnosťou.

SmartPanel alebo SmartScreen?

SmartScreen Google

Streamujte hudbu a videá cez Chromecast Google TV do integrovanej 10” SmartScreen obrazovky v zrkadle Artalo. Aktivácia Smart zariadenia Vám zaberie len niekoľko minút pomocou Vášho smartfónu alebo tabletu. SmartScreen potom môžete obsluhovať ovládačom, (ktorý dodávame v sade so zrkadlom) a jednoducho spúšťať služby, ako je Netflix, HBO GO, YouTube či Spotify. Veľa ďalších aplikácií je možné jednoducho stiahnuť na Google Play. Chromecast je možné tiež ovládať pomocou Vášho smartfónu alebo tabletu. Zrkadlo je vybavené integrovaným bluetooth reproduktorom, taktiež je možnosť pripojenia externých reproduktorov. Plocha zrkadla v oblasti SmartScreen obrazovky je úplne transparentná, takže uvidíte čistý obraz. Smart zariadenie vyžaduje neustále napájanie. Pokiaľ si teda vyberiete možnosť priameho zapojenia zrkadla do elektriny, je potrebné pre neho zaistiť ďalší stály zdroj elektriny.

SmartPanel Samsung

Užívajte si všetky dostupné aplikácie na Google Play v integrovanom 10,4” Smart paneli Samsung s bluetooth reproduktorom v zrkadle Artalo. Počúvajte hudbu, sledujte filmy a seriály alebo si ráno prečítajte čerstvé správy. SmartPanel má operačný systém Android a Full HD displej s rozlíšením 2000 × 1200 px. K zrkadlu so Smart panelom dodávame Samsung Pen, ktorým môžete panel pohodlne ovládať. Vďaka technológii PLS uvidíte na obrazovku zo všetkých možných uhlov. Navyše je plocha zrkadla v oblasti SmartScreen obrazovky úplne transparentná, takže uvidíte čistý obraz. Smart zariadenie vyžaduje neustále napájanie. Pokiaľ si teda vyberiete možnosť priameho zapojenia zrkadla do elektriny, je potrebné pre neho zaistiť ďalší stály zdroj elektriny.

Špecifikácia SMART panelov

Parameter Samsung SmartPanel Google SmartScreen
Výrobca Samsung Google - Chromecast
Veľkosť obrazovky 10,5" 10"
Rozlíšenie 2000 × 1200px (Full HD) 1280 × 800px (HD)
Reproduktory Integrované v zrkadle aj v tablete,
možnosť pripojenia externých reproduktorov
Integrované v zrkadle,
možnosť pripojenia externých reproduktorov
Ovládanie Stylus Pen (súčasťou sady), dotykom,
cez aplikáciu Samsung Flow
Ovládač (súčasťou sady),
hlasom, smartphone
Zapínanie Ovládacia lišta (on/off a hlasitosť) na boku zrkadla,
vrátane magnetickej lišty na uchytenie Penu
Ovladač
Hlasové príkazy
Predná kamera ✓ (možnosť zakrytia)
Wifi
Bluetooth
SIM
Dostupnosť aplikácie Aplikácie podporované systémom Android Aplikácia podporujúca Chromecast 4
Systém Android Chromecast 4 (Android TV)
Vnútorná pamäť 64 GB 8 GB
Pamäť RAM 4 GB 2 GB
Připojení externích reproduktorů
Napájanie Stále napájanie, samostatný kábel Stále napájanie, samostatný kábel
Zrkadlenie Iba s Android Iba s Android
Smartphone prepojenie Aplikácia Google Home, Google TV, Samsung Flow Aplikácia Google Home, Google TV

Preskúmajte našu ponuku SMART zrkiadel

Váhate s výberom? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás:

info@artalo.sk

Hore